Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tani piecyk? Jaki będzie lepszy niż mój Alpine 4x45W?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tani piecyk? Jaki będzie lepszy niż mój Alpine 4x45W?

    Zamieszczone przez Spider
    Maicroft, nie do końca się zgodzę, moim zdaniem DSG redukuje kiedy trzeba, w końcu diesel jest chyba niskoobrotowy z natury, prawda? Ja w każdym razie nie narzekam, póki co jestem zachwycony skrzynią DSG. k
    Ja tez twierdze, ze ona dziala bardzo dobrze, poza ta wlasnie jedna rzecza, bo niestety nie kazdy ma podroz rano po plaskim lub z gorki a ten automat tak mysli, swoim zachowaniem. Wtedy zachowuje sie jak kierowca, ktory nie ma pojecia o tym jak jego auto ma jezdzic i na sile udowadnia, ze da rade po czym jak juz naprawde czlowiekowi zal robi sie silnika tak katowanego, trzeba odjac gazu zeby zredukowal i wtedy jest OK.

    Tryb S tez dziala bardzo ladnie, ale on w zasadzie jest tylko jak chce sie poszalec - do codziennej jazdy raczej nie przydatny.

    Zobaczymy jak bedzie z trwaloscia sprzegiel :twisted:
    --------------

  • #2
    Tani piecyk? Jaki będzie lepszy niż mój Alpine 4x45W?

    Od jakiegoś czasu chodzi i po głowie kupienie pieca i tuby lub skrzyni do bagażnika bo wkurzają mnie przesterowania radia 4x45W przy podkręceniu basów. Ale z kasą jak zwykle krucho i zastaniamiam się czy:
    1. Potrzebuje pieca 4 kanałowego czy styknie tylko dla tuby?
    2. Czy można dobrać jakiś piec za kasę poniżej 500 pln który będzie grał przyzwoicie? Może być używka. Czy znacie takie wynalazki:
    Link
    Link
    Link
    Zwłaszcza ten Blaupunkt chodzi mi po głowie, chociaż zabudowanie pieca w skrzynię jest kuszące ze względu na łatwość implementacji w innym aucie (np. służbowym).
    Proszę o wasze opinię o tanim sprzęcie i proszę o łagodne potraktowanie caraudio fanów!!
    Była: O1 + B6, Turbo ARL, SMIC by Ali soft virus by Zoltar. Jest www.terracan.pl i Croma JTD

    Komentarz


    • #3
      1. wzmakiem 4-kanałowym napędzisz system przedni i suba - jest to korzystne z ekonomicznego punktu widzenia - 1 urządzenie, mniej okablowania


      2. z tych wymienionych przez Ciebie to tylko i wyłącznie ten Blaupunkt - tyle że jest to tylko 2-kanałówka
      i w te jego 350 W w mostku to nie za bardzo chce mi się wierzyć (ciekawe przy jakich zniekształceniach :diabelski_usmiech )
      With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Nexus6
        z tych wymienionych przez Ciebie to tylko i wyłącznie ten Blaupunkt - tyle że jest to tylko 2-kanałówka
        i w te jego 350 W w mostku to nie za bardzo chce mi się wierzyć (ciekawe przy jakich zniekształceniach :diabelski_usmiech )
        Ale pewnie będzie dużo lepiej niż z radia. A co myślisz o tym komplecie z
        Link
        i seryjne radio zasilające przód z obciętym basem (może wtedy byłoby bez przesterowań)
        Była: O1 + B6, Turbo ARL, SMIC by Ali soft virus by Zoltar. Jest www.terracan.pl i Croma JTD

        Komentarz


        • #5
          A jaki sprzet audio masz juz w aucie ? :roll:
          Moze bedzie latwiej cos dobrac i doradzic do tego
          TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
          SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
          SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Samiec
            A jaki sprzet audio masz juz w aucie ? :roll:
            Moze bedzie latwiej cos dobrac i doradzic do tego
            Radio Alpine TDM-7580R 4x45W ze zmieniarką i zminione głośniki przednie na Blaupunkt ze zwrotnicami (typu nie pamiętam). Muszę się zabrać za wytłumienie dzwi i ten piec mnie męczy...
            Była: O1 + B6, Turbo ARL, SMIC by Ali soft virus by Zoltar. Jest www.terracan.pl i Croma JTD

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Masmo
              Ale pewnie będzie dużo lepiej niż z radia. A co myślisz o tym komplecie z
              Link
              i seryjne radio zasilające przód z obciętym basem (może wtedy byłoby bez przesterowań)
              Witam

              Mam ta skrzynke u siebie w autku i napedza ja wzmacniacz Boschmanna (Link ) i jak dla mnie gra zupelnie wystarczajaco..

              Pozdrawiam
              Załączone pliki
              --------------

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X